به ابر سازه خوش آمدید.

خانه باغ مینی پیش ساخته

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd

خانه باغ پیش ساخته مینی

خانه باغ پیش ساخته مینی با طراحی ای چند کاربردی متشکل از تنها یک یونیت ابر سازه!

ترکیبی از سبک های معماری متعارف ساحلی و مینیمال با یک خط طراحی ساده و گویا، توانسته بازتابی از یک محیط آرامش بخش در این خانه باغ پیش ساخته 18 متری باشد. پلان باز و انتخاب مبلمان خطی، همچنین طراحی چند کاربردی فضا مانند یکسان بودن فضای خواب و نشیمن و همچنین محیط کار با فضای صبحانه خوری موجب استفاده بهینه و بازدهی بالا از فضا در کمال کامل بودن تجهیزات و امکانات مورد نیاز شده است. المان های داخلی در سه کالیته رنگی خاکستری، آبی و سفید طراحی شده اند که جذابیتی بی وقفه با فرم ساده و مینیمال فرنیچر های داخلی و شکل روان سازه ایجاد میکند و بازتابی از یک طراحی پررنگ مینیمال شده که با ترکیب سبک ساحلی رنگی آرامش بخش و امن به فضای داخلی خانه باغ پیش ساخته داده و موجب ارتباطی بی وقفه با طبیعت پیرامون این فضا شده.

در طراحی سرویس بهداشتی 3 متری از متریال های خاکستری و سفید استفاده شده تا علاوه بر تنوع رنگی، استفاده مکرر از فضا موجب به وجود آمدن فضایی غیر بهداشتی نشود.

در بیرون، سازه عاری از هرگونه نماسازی برای جلب توجه هست که تاکیدی بر اهمیت فضای داخلی محیط هست و با نورپردازی کمرنگی احساس آرامش را به مخاطب خود القا می کند.

سادگی طراحی داخلی علاوه بر ایجاد زیبایی بصری، موجب تشکیل فضایی دلباز شده که با آینه های قدی سراسری که نور طبیعی را در کل فضا پخش می کنند، تقویت شده.

ابعاد سازه :

1 یونیت پیش ساخته، مساحت کل طبقه : 18 متر مربع

مساحت طبقه پیش ساخته : 18 مترمربع

امکانات :

  1. فضای خواب
  2. آشپزخانه کامل
  3. فضای کار
  4. میز صبحانه خوری
  5. فضای نشیمن
  6. سرویس بهداشتی