به ابر سازه خوش آمدید.

درباره ما

آشنایی با ابر سازه فرجی :

ابرسازه نام برندیست تجاری مربوط به یک نوع استراکچر فلزی و محصول تولیدی شرکت پترو ابریشم هرمز (سهامی خاص ) به شماره ثبت 446852  که در سال 1392 در تهران تاسیس گردید.

کارشناسان این شرکت پس از مطالعه وسیع در صنعت ساختمان ایران و بررسی چالشهای پیش روی این صنعت اقدام به بررسی راهکارهای مورد نیاز در جهت رفع نیازهای ساخت و ساز کشور و همچنین همگام سازی صنعت ساختمان با سایر کشورهای پیشرفته و دارای تکنولوژی دنیا نمود .

نتیجه 5 سال آرندی این مجموعه ، انتقال دانش فنی و تکنولوژی ساخت سازه فلزی ( پیچ و مهره ای ) از کشورهایی چون امریکا ، ژاپن ، آلمان و چین بوده که در نهایت با چندین مدلسازی مختلف و 30 درصد ارتقا کمی و کیفی نسبت به نمونه های مشابه ، موفق به تولید انبوه این سازه نوین گردید که نام صنعتی این سازه نوین را  ASF نهاد .

سازه ASF برای اولین بار در ایران و خاورمیانه در تاریخ 15 شهریور 1402 در محل نمایشگاههای دائمی تهران افشاء و توسط شرکت پترو ابریشم هرمز رونمایی و افتتاح گردید.

اهداف :

هدف اصلی این مجموعه :

افزایش در سرعت ساخت و ساز کشور ، بالابردن امنیت ساختمان ،کاهش مصرف انرژِی ، کاهش هزینه حمل و باربری ، کاهش خطاهای فردی با بکارگیری تکنولوژی های نوین  ، استفاده از متریالهای استاندارد

پیام مدیر عامل :

قابل توجه همکاران و صنعتگران عزیز :

جهت جلوگیری از کپی برداری غلط ، ناقص و بی کیفیت ، از آنجایی که این شرکت توان پاسخگویی به نیاز کل کشور و کشورهای همسایه را نداشته و نخواهد داشت لذا در راستای خدمت به ایران و ایرانی بدینوسیله آمادگی خود را جهت ارایه کلیه طرح ها و نقشه ها و آموزش تولید ASF را به تمام همکاران ایرانی بدون چشم داشتی اعلام میدارد . با آرزوی موفقیت و سربلندی هر چه بیشتر ایران