به ابر سازه خوش آمدید.

ویلای شالیزار

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd
slide-75acb0e

ویلای شالیزار

ویلا شالیزار : آرامش و زیبایی در آغوش طبیعت

این سازه یک جواهر فراموش نشدنی در دل جنگل ‌ها و مزارع برنج سرسبزاست . با ترکیب هوشمندانه ‌ی دو واحد پیش‌ ساخته ، این ویلا به دور از هیاهوی شهری ، یک آرامگاه بی ‌نظیر را برای مسافران خود ارائه می ‌دهد .

طراحی و معماری منحصر به فرد :

نمای بیرونی ویلا شالیزار با ترکیبی زیبا از عناصر سنتی فیلیپینی ، مانند بام ‌های کاهگلی و ساختمان‌ های چوبی طراحی شده است . این طراحی بی ‌نظیر همگرا با زیبایی‌ های طبیعت اطراف و به مسافران احساسی شگفت ‌انگیز از صلح و آرامش می‌ بخشد .

امکانات ویژه :

این سازه دارای امکانات بی ‌نظیری است که تجربه ‌ی منحصر به فردی را برای مهمانان خود به ارمغان می ‌آورد . اتاق خواب های فاخر، استخر روباز زیبا ، آشپزخانه‌ ی کوچک اما کاملاً تجهیز شده و فضایی برای ناهارخوری در فضای باز، تنها بخشی از این امکانات است .

تجربه ‌ای آرامش ‌بخش :

این سازه در میان مزارع برنج سرسبز واقع شده و به مسافران فرصتی فوق ‌العاده برای فراموش کردن روزمرگی و استراحت از زندگی شلوغ شهری می ‌دهد . با صدای آرامش ‌بخش باد و منظره ‌ی آرام و زیبای جنگل ، ویلا شالیزار تجربه ‌ای منحصر به فرد از آرامش و زیبایی طبیعت را به مسافران خود هدیه می ‌دهد .

رزرو و اطلاعات بیشتر :

برای رزرو و اطلاعات بیشتر درباره‌ی ویلا شالیزار و خدمات آن ، با ما تماس بگیرید . ما آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما و ارائه‌ ی بهترین تجربه ‌ی اقامتی در آغوش طبیعت هستیم .

ویلا شالیزار ، آرامش و زیبایی را در آغوش خود دارد . اینجا جایی است که شما می ‌توانید از زندگی لذت ببرید و با صلح و آرامشی که در اینجا پیدا می ‌کنید ، انرژی خود را بازیابی کنید . به ما بپیوندید و تجربه ‌ای فراموش ‌نشدنی را در ویلا شالیزار داشته باشید .

ابعاد سازه :

2واحد پیش ساخته

 مساحت کل طبقه: 90 متر مربع

مساحت طبقه پیش ساخته: 36 متر مربع

امکانات :

  1. اتاق خواب
  2. استخر روباز 
  3. سازه در فضای باز 
  4. آشپزخانه کوچک 
  5. محل ناهارخوری