به ابر سازه خوش آمدید.

ویلای تفریحی

slide-75acb0e
slide-efc2166
slide-f878798
slide-46a1098
slide-3f6c31b
slide-aa561c2
slide-6babec3
slide-908ff1e
slide-d80eba9

ویلای تفریحی

طبیعت و زیبایی ویلا :

 

ویلا تفریحی ای که در اینجا معرفی می ‌شود ، یک جواهر زیبا و یک شگفتی معماری است . در آغوش یکی از زیباترین دریاچه ‌ها قرار گرفته  و احاطه شده است . ویلا برای شما تجربه ‌ای فراموش ‌ناپذیر از طبیعت و زیبایی فراهم می ‌کند . هر زاویه از این ویلا چشم ‌نواز است و پنجره‌ های بزرگ آن ، به شما اجازه می ‌دهند تا از این زیبایی ‌ها به طور کامل بهره ‌مند شوید . طراحی مدرن این ویلا با طبیعت اطراف آن هماهنگی عالی دارد که به دریاچه متصل است ، یک احساس آرامش و رضایت را برای شما به ارمغان می ‌آورد .

جزئیات فنی:

این ویلا شامل 12 واحد پیش ‌ساخته با مساحت کل طبقه ‌ای به میزان 216 متر مربع می ‌باشد . مساحت طبقه پیش ساخته 54 متر مربع است که شامل فضای نشیمن ، محل ناهارخوری ، و آشپزخانه کامل می ‌شود. همچنین ، این ویلا دارای سه اتاق خواب بزرگ با سرویس بهداشتی و حمام می‌ باشد که همگی با امکانات لازم برای زندگی راحت و لذت ‌بخش شما مجهز شده‌ اند .

 

شما با این ویلا یک فضای زیبا و آرام برای لذت‌ بردن از زندگی خود در آغوش طبیعت خواهید داشت .

 

 

با همه این امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد ، ویلای تفریحی فراتر از یک مکان سکونتی معمولی است و یک محیط زندگی مدرن و لوکس را با طبیعت هماهنگ می ‌کند ، که برای افرادی که به دنبال زندگی بهتر و آرامش بیشتر هستند ، یک انتخاب بی‌ نظیر محسوب می ‌شود .      

 

 

به طور خلاصه ، ویلای تفریحی با ترکیبی از طراحی مدرن ، امکانات راحتی و موقعیت ایده ‌آل ، یک گزینه بی ‌نظیر برای زندگی یا تعطیلات می ‌باشد . این خانه به شما امکان می ‌دهد تا لحظات لذت ‌بخشی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید . در حالی که از همه امکانات و رفاهیات مدرن برخوردار هستید .

 

 

همین حالا با ما تماس بگیرید و راهی سریع و موثر برای راه‌ اندازی سازه ی خود پیدا کنید ! ! !

ابعاد سازه :

12 واحد پیش ساخته

 مساحت کل طبقه: 216 متر مربع

مساحت طبقه پیش ساخته: 54 متر مربع

امکانات :

  1. فضای نشیمن
  2. محل ناهارخوری
  3. آشپزخانه
  4. سه اتاق خواب 
  5. سرویس بهداشتی و حمام