به ابر سازه خوش آمدید.

مسافرخانه

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd
slide-75acb0e

مسافرخانه

مسافرخانه‌ ی ما ، جایی است که راحتی و آسایش شما را در اولویت قرار می دهد . ما با افتخار یک فضای مدرن و دوستانه را برای شما فراهم کرده ‌ایم تا تجربه‌ ی خاصی از اقامت در مسافرخانه را برای شما ایجاد کنیم .

واحد های ما از نوع پیش‌ ساخته هستند ، که با طراحی جمع و جور و مدرن به راحتی می ‌توان آن‌ ها را مونتاژ و جدا کرد . هر واحد دارای یک فضای مسکونی راحت با امکانات کامل است ، از جمله تخت‌ های شاداب و راحت ، حمام خصوصی با امکانات بهداشتی مدرن و یک آشپزخانه کوچک ولی کارآمد .

ما به شما امکاناتی را برای گذراندن اوقات لذت‌ بخش و آسوده در مسافرخانه ارائه می ‌دهیم ، از جمله محیطی دوستانه و دلنشین در ناهارخوری مشترک ، اتاقی که می ‌توانید با دیگر مسافران اشتراک ‌گذاری کنید و یک پارکینگ اختصاصی برای خودروهای شما .

از طریق استفاده از واحد های پیش ‌ساخته ، ما امکان حمل و نقل آسان و نصب سریع را فراهم کرده‌ ایم ، که این امر به مهمانان ما اجازه می ‌دهد تا بدون هیچ مشکلی از امکانات ما استفاده کنند و تجربه ‌ای فراموش ‌ناپذیر از اقامت در مسافرخانه را داشته باشند .

به طور خلاصه ، این مسافرخانه از طراحی مدرن ، امکانات راحتی و موقعیت ایده ‌آل ، یک گزینه بی ‌نظیر برای زندگی یا تعطیلات می ‌باشد . این خانه به شما امکان می ‌دهد تا لحظات لذت ‌بخشی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید . در حالی که از همه امکانات و رفاهیات مدرن برخوردار هستید .

ما با افتخار شما را به مسافرخانه‌ ی خود دعوت می ‌کنیم ، جایی که تمام امکانات و خدماتی که برای یک اقامت راحت و لذت‌ بخش نیاز دارید ، در انتظار شماست .

ابعاد سازه :

11 واحد پیش ساخته

مساحت کل طبقه در واحد مسافرخانه : 36 متر مربع

مساحت طبقه پیش ساخته در هر واحد مسافرخانه: 18 متر مربع

امکانات :

  1. محل ناهارخوری
  2. آشپزخانه
  3. سرویس بهداشتی و حمام
  4. اتاق خواب
  5. پارکینگ