به ابر سازه خوش آمدید.

خانه مسکونی دو طبقه

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd
slide-9bee683
slide-75acb0e

خانه مسکونی دو طبقه

خانه ‌ی مسکونی دو طبقه : معماری مدرن با تمرکز بر پایداری

خانه‌ ی مسکونی دو طبقه‌ ای مدرن ، با طراحی پیش ساخته و استفاده از موادی از جمله فولاد ، شیشه و چوب ، به زیبایی و کارآیی ترکیب می ‌شود . این خانه دارای پنجره‌ های بزرگی است که نور طبیعی را به داخل فضا جلب می ‌کنند ، در کنار سقف‌ های مسطح که به این معماری مدرن زیبایی می ‌بخشد .

طبقه اول این خانه ، با طراحی آشپزخانه ، نشیمن و ناهارخوری ادغام شده است که به شما امکان پذیرش مهمانان و همچنین راحتی در زندگی روزمره را می ‌دهد . طبقه دوم ، فضایی شیک با اتاق خواب ، حمام مدرن و بالکنی جذاب را ارائه می ‌دهد که از آن می ‌توانید لذت ببرید .

این خانه‌ ی پیش ساخته ، به همراه مزایایی همچون بهره‌ وری انرژی ، فناوری خانه هوشمند و امکانات سفارشی سازی ، تجربه ‌ای زندگی شخصی و پایدار را برای شما فراهم می ‌کند .

این خانه دارای 6 واحد پیش ساخته است و مساحت کل 108 متر مربع و مساحت طبقه پیش ساخته 90 متر مربع است .

این خانه با این امکانات و طراحی مدرن ، یک گزینه مناسب برای زندگی راحت و لذت‌ بخش خانوادگی یا حتی برای سرمایه‌ گذاری می ‌باشد .

 

به طور خلاصه ، خانه مسکونی دو طبقه با ترکیبی از طراحی مدرن ، امکانات راحتی و موقعیت ایده ‌آل ، یک گزینه بی ‌نظیر برای زندگی یا تعطیلات می ‌باشد . این خانه به شما امکان می ‌دهد تا لحظات لذت ‌بخشی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید . در حالی که از همه امکانات و رفاهیات مدرن برخوردار هستید .

 

همین حالا با ما تماس بگیرید و راهی سریع و موثر برای راه‌ اندازی سازه ی خود پیدا کنید ! ! !

ابعاد سازه :

6 واحد پیش ساخته

مساحت کل طبقه: 108 متر مربع

مساحت طبقه پیش ساخته: 90 متر مربع

امکانات :

  1. اتاق نشیمن 
  2. محل ناهارخوری 
  3. آشپزخانه 
  4. اتاق خواب مستر
  5. دو اتاق خواب
  6. دو سرویس بهداشتی و حمام