به ابر سازه خوش آمدید.

خانه ساحلی

slide-75acb0e
slide-3b5b218
slide-79983d6
slide-b8aa2cf
slide-a8a94ce
slide-430f67c
slide-f521bcb
slide-5f1701b
slide-0b9b006
slide-5d0c8f5

خانه ساحلی

خانه‌ ی ساحلی آرامش بخش

خانه ‌ی ساحلی ما ، یک آسایشگاه فوق ‌العاده است که با طراحی مدرن و انطباق بی ‌نظیر با محیط طبیعی ، شما را در یک تجربه‌ ی بی ‌نظیر از زندگی ساحلی غرق خواهد کرد . این خانه دو طبقه با سه واحد پیش‌ ساخته ، امکاناتی فراوان و چشم‌ اندازهای دلنشین از ساحل را به شما ارائه می ‌دهد .

از ویژگی‌ های برجسته این خانه می ‌توان به سه اتاق خواب با اندازه‌ های فراوان و شیشه‌ سازی گسترده که نور طبیعی را به داخل خانه هدایت می ‌کند ، اشاره کرد . هر اتاق دارای اتصال مستقیم به طبیعت است و برای ارائه‌ ی تجربه ‌ای بی ‌نظیر از زندگی در ساحل ، طراحی شده است .

با بالکن بزرگ در طبقه دوم ، شما می ‌توانید لحظاتی آرام و شگفت‌انگیز را در آغوش نسیم ساحلی و غروب های شگفت ‌انگیزش بپذیرید . این بالکن فضایی منحصر به فرد برای لذت بردن از دیدن مناظر طبیعی فراهم می ‌کند و به شما احساس آرامش و آزادی می ‌بخشد .

این خانه پیش ‌ساخته ، با مساحت کل ۷۲ متر مربع و مساحت طبقه پیش‌ ساخته ۵۴ متر مربع ، امکانات کاملی مانند اتاق خواب مستر، دو اتاق خواب دیگر، محل نشیمن ، ناهارخوری ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام را در اختیار شما قرار می‌ دهد .

با این خانه ‌ی ساحلی ، لحظاتی فراموش ‌ناپذیر از آرامش و شادابی ساحلی را تجربه کنید و به یادگار برای همیشه در خاطرات خود نگه داشته باشید .

 

با همه این امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد ، خانه‌ ی ساحلی فراتر از یک مکان سکونتی معمولی است و یک محیط زندگی مدرن و لوکس را با طبیعت هماهنگ می ‌کند ، که برای افرادی که به دنبال زندگی بهتر و آرامش بیشتر هستند ، یک انتخاب بی‌ نظیر محسوب می ‌شود .      

 

 

به طور خلاصه ، خانه‌ ی ساحلی با ترکیبی از طراحی مدرن ، امکانات راحتی و موقعیت ایده ‌آل ، یک گزینه بی ‌نظیر برای زندگی یا تعطیلات می ‌باشد . این خانه به شما امکان می ‌دهد تا لحظات لذت ‌بخشی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید . در حالی که از همه امکانات و رفاهیات مدرن برخوردار هستید .

 

 

همین حالا با ما تماس بگیرید و راهی سریع و موثر برای راه‌ اندازی سازه ی خود پیدا کنید ! ! !

ابعاد سازه :

4 واحد پیش ساخته

 مساحت کل طبقه : 72  متر مربع

 مساحت طبقه پیش ساخته : 54 متر مربع

امکانات :

  1. اتاق خواب مستر 
  2. دو اتاق خواب 
  3. محل نشیمن
  4. محل ناهارخوری 
  5. آشپزخانه 
  6. سرویس بهداشتی و حمام 
  7. بالکن