به ابر سازه خوش آمدید.

خانه رومی

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd
slide-75acb0e

خانه رومی

برای ایجاد یک نمای رومی ساده و زیبا با استفاده از ابزارهای معمول ، می ‌توانید به موارد زیر توجه کنید :

 1. ساختار ستون‌ها : از ستون‌ های بلند و نیمه دایره‌ ای برای تاکید بر نمای رومی استفاده کنید . می‌ توانید از مواد مختلفی مانند چوب ، سنگ یا سفال برای ساخت ستون ‌ها استفاده کنید .

 

 1. تزئینات ساده : از تزئینات معمولی و ساده برای تزئین ستون‌ها و سایر قسمت‌ های نمای رومی استفاده کنید . می‌توانید از آجر نما ، مهره‌ های چوبی ، یا سنگ ‌های تزئینی استفاده کنید .

 

 1. پنجره‌ ها و لبه ‌ها : اطراف پنجره ‌ها و لبه ‌های ساختمان را با استفاده از زیرساخت‌ های رومی مزین کنید . می ‌توانید از مهره‌ های چوبی ، نقش‌ های خرما ، یا طرح‌ های سنگی برای تزئین این قسمت ‌ها استفاده کنید .

 

 1. رنگ‌ ها و جزئیات داخلی : برای داخل فضا از رنگ‌ های زمینه ساده مانند سفید ، بژ یا خاکستری استفاده کنید و جزئیات را با رنگ‌ های زنده و تزئینات ساده ‌تر مانند طرح ‌های هندسی یا نقش‌ های گلی تزیین کنید .

 

 1. استفاده از فضا های باز : از باغ باز برای ایجاد یک حس رومانتیک و زیبا در نمای رومی استفاده کنید . می ‌توانید گل‌ها ، گیاهان خرما و تزئینات باغچه‌ ای دیگر را برای زیبایی بیشتر اضافه کنید .

 

این موارد به شما کمک خواهند کرد تا یک نمای رومی ساده و زیبا با استفاده از ابزارهای معمول ایجاد کنید .

به طور خلاصه ، خانه رومی با ترکیبی از طراحی مدرن ، امکانات راحتی و موقعیت ایده ‌آل ، یک گزینه بی ‌نظیر برای زندگی یا تعطیلات می ‌باشد . این خانه به شما امکان می ‌دهد تا لحظات لذت ‌بخشی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید . در حالی که از همه امکانات و رفاهیات مدرن برخوردار هستید .

 

همین حالا با ما تماس بگیرید و راهی سریع و موثر برای راه‌ اندازی سازه ی خود پیدا کنید ! ! !

ابعاد سازه :

12 واحد پیش ساخته

 مساحت کل طبقه: 216 متر مربع

مساحت طبقه پیش ساخته: 18 متر مربع

امکانات :

 1. فضای زندگی 
 2. محل ناهارخوری 
 3. آشپزخانه 
 4.  سرویس بهداشتی و حمام 
 5.  اتاق خواب 
 6. اتاق سرگرمی 
 7. محل خانوادگی 
 8. باغ باز