به ابر سازه خوش آمدید.

خانه روستایی

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd
slide-9bee683

خانه روستایی

طراحی ویژه ‌ی یک خانه روستایی : ارتقاء سطح زندگی در آغوش طبیعت

 

خانه‌ های روستایی همواره جلب توجه و تمایل مردم به سوی زندگی در محیط ‌های طبیعی بوده ‌اند . این خانه‌ ها با طراحی ‌ها و ویژگی‌ های منحصربه ‌فرد خود ، یک احساس آرامش و آسایش به ساکنانشان منتقل می ‌کنند . در اینجا ، یک طراحی خانه روستایی ویژه با استفاده از یک واحد پیش ‌ساخته و با مساحت 18 مترمربع مورد بررسی قرار می‌ گیرد .

 

طراحی ویژه ‌ی ظاهری

این خانه روستایی با استفاده از روکش چوبی در طراحی خارجی خود ، به سادگی با محیط طبیعی پیرامونی هماهنگی دارد و جلوه ‌ی زیبایی خاصی به آن می ‌بخشد . سقف در فضای باز آن نیز امکان لمس طبیعت را در دل خانه فراهم می ‌سازد ، همچنین این امکان فراهم می ‌شود که در فضای باز ، جلوه ‌ی ستایش زیبایی‌ های طبیعت را تجربه کنیم . این خانه با ابعاد جمع و جور خود ، نشان می ‌دهد که می ‌توان با طراحی کارآمد و هوشمند ، از فضای موجود به بهترین شکل استفاده کرد .

 

ویژگی‌ ها و امکانات

این خانه دارای یک واحد پیش‌ساخته با مساحت 18 مترمربع است که در کل مساحت طبقه آن 36 مترمربع می ‌باشد . این خانه از امکاناتی چون اتاق خواب ، محل سالن ، سرویس بهداشتی و حمام و همچنین سقف در فضای باز برخوردار است . این امکانات با استفاده از طراحی مناسب و متناسب با نیازهای ساکنین ، ارائه شده ‌اند تا حداکثر رفاه و راحتی را برای ساکنین خانه فراهم کنند .

 

استفاده ‌ی بهینه از فضا

طراحی این خانه روستایی به گونه ‌ای است که با ابعاد کوچک خود ، از فضای موجود به بهترین شکل استفاده می ‌کند . این استفاده از فضا ، به دلیل طراحی ‌های کارآمد و مناسب برای نیازهای روزمره ، به ساکنین اجازه می ‌دهد تا در محیطی کوچک ولی راحت و زیبا زندگی کنند .

 

خلاصه

با تمام این ویژگی ‌ها و امکانات ، خانه روستایی مورد بحث ، یک محیط زیبا و آرامش ‌بخش را برای ساکنان خود ارائه می ‌دهد . این خانه با طراحی ویژه ‌ای که به آن داده شده ، نشان می ‌دهد که می ‌توان با استفاده از ایده‌ های خلاقانه و طراحی‌ های کارآمد ، حتی در مساحت‌ های کوچک ، یک زندگی راحت و خوشایند را به وجود آورد .

با این طراحی منحصربه ‌فرد ، این خانه روستایی یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال فرار از شهر و پیوستن به زندگی آرامش‌ بخش و طبیعت هستند .

 

همین حالا با ما تماس بگیرید و راهی سریع و موثر برای راه‌ اندازی سازه ی خود پیدا کنید ! ! !

ابعاد سازه :

1 واحد پیش ساخته

مساحت کل طبقه: 36 متر مربع

مساحت طبقه پیش ساخته: 18 متر مربع

امکانات :

  1. اتاق خواب 
  2. محل سالن 
  3. سرویس بهداشتی و حمام 
  4. سقف در فضای باز