به ابر سازه خوش آمدید.

خانه اقامتگاه

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd
slide-75acb0e

خانه اقامتگاه

به خانه اقامتگاه ما خوش آمدید

مجتمع ما برای آرامش و لذت بردن از اقامت شما ساخته شده است که با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود ، توجه خیلی از افراد را به خود جلب کرده است . طراحی تک ‌طبقه‌ ی آن باعث شده تا فضای عمومی بزرگ و دید از اتاق‌ های اطراف به شما احساس آزادی و راحتی ببخشد .

 

امکانات بی ‌نظیر :

این مجتمع با سه واحد پیش‌ ساخته به مساحت کل 90 متر مربع و طبقه پیش ساخته آن به مساحت 54 متر مربع ، با طراحی دقیق و دلنشین در انتظار شماست . هر واحد دارای سه اتاق خواب با حمام و سرویس بهداشتی خصوصی با کلیه ی امکانات بهداشتی و مدرن است ، که حریم خصوصی شما را تضمین می ‌کند .

 

محیطی آرام و راحت :

سقف بزرگ فضای باز و پوشیده را به وجود می ‌آورد که برای آرامش و لذت بردن از هوای تازه و طبیعت اطراف عالی است . اینجا محلی است که شما می ‌توانید از آرامش و زیبایی محیط لذت ببرید .

 

امکانات داخلی :

علاوه بر اتاق‌ های خواب شیک و راحت ، مجتمع ما دارای سالن پذیرایی ، محل ناهارخوری و آشپزخانه کاملاً مجهز به امکانات مدرن است که اقامت شما را به تجربه ‌ای لذت ‌بخش تبدیل خواهد کرد .

 

به طور خلاصه ، خانه اقامتگاه با ترکیبی از طراحی مدرن ، امکانات راحتی و موقعیت ایده ‌آل ، یک گزینه بی ‌نظیر برای زندگی یا تعطیلات می ‌باشد . این خانه به شما امکان می ‌دهد تا لحظات لذت ‌بخشی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید . در حالی که از همه امکانات و رفاهیات مدرن برخوردار هستید .

 

 

رزرو و اطلاعات بیشتر :

برای رزرو و اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما تماس بگیرید . تیم ما همواره آماده ‌ی پاسخگویی به سوالات شما و رفع هر گونه نیازی است .

با تشکر از انتخاب شما . به امید دیدار در خانه اقامتگاه ما .

ابعاد سازه :

3 واحد پیش ساخته

مساحت کل طبقه: 90 متر مربع

 مساحت طبقه پیش ساخته: 54 متر مربع

امکانات :

  1. سه اتاق خواب با سرویس بهداشتی و حمام
  2. سالن
  3. محل ناهار خوری
  4. آشپزخانه