به ابر سازه خوش آمدید.

آپارتمان 1 طبقه

slide-c46bd6b
slide-ebf4967
slide-9bbc34a
slide-d5fc9f5
slide-d6b2603
slide-867e692
slide-110bdbe
slide-3b7dcdd
slide-9bee683
slide-75acb0e

آپارتمان 1 طبقه

با خرید یکی از آپارتمان‌ های یک طبقه این مجموعه ، به یک فضای زندگی مدرن و جذاب دعوت می شوید . این آپارتمان ‌های  پیش ‌ساخته با طراحی مدرن و ساده ، شامل فضای نشیمن ، آشپزخانه مجهز و یک اتاق خواب بوده و از جمله مزایای آن‌ها می ‌توان به پنجره ‌های دوجداره با مواد بادوام اشاره کرد که هم تضمین کننده‌ ی راحتی و آرامش شما در داخل آپارتمان است و هم از لحاظ ساخت و ساز باعث نگهداری آسان می ‌شود .

این فضاها با توجه به ترجیحات شما قابل سفارشی و تغییر است ، بنابراین برای افراد ، زوج ‌ها یا خانواده ‌های کوچک که به دنبال یک خانه راحت و کم نگهداری می‌ باشند ، ایده ‌آل می ‌باشند .

همچنین این مجموعه شامل 6 واحد پیش ‌ساخته با مساحت کل طبقه 108 متر مربع و طبقه پیش ‌ساخته نیز به مساحت 108 متر مربع می ‌باشد . ویژگی‌ های دیگر این آپارتمان ‌ها شامل محل نشیمن ، آشپزخانه ، 6 اتاق خواب و 6 سرویس بهداشتی و حمام می ‌باشد .

 

با همه این امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد ، آپارتمان 1 طبقه فراتر از یک مکان سکونتی معمولی است و یک محیط زندگی مدرن و لوکس را با طبیعت هماهنگ می ‌کند ، که برای افرادی که به دنبال زندگی بهتر و آرامش بیشتر هستند ، یک انتخاب بی‌ نظیر محسوب می ‌شود .

 

به طور خلاصه ، آپارتمان 1 طبقه با ترکیبی از طراحی مدرن ، امکانات راحتی و موقعیت ایده ‌آل ، یک گزینه بی ‌نظیر برای زندگی یا تعطیلات می ‌باشد . این خانه به شما امکان می ‌دهد تا لحظات لذت ‌بخشی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید . در حالی که از همه امکانات و رفاهیات مدرن برخوردار هستید .

 

همین حالا با ما تماس بگیرید و راهی سریع و موثر برای راه‌ اندازی سازه ی خود پیدا کنید ! ! !

ابعاد سازه :

6 واحد پیش ساخته

 مساحت کل طبقه: 108 متر مربع

 مساحت طبقه پیش ساخته: 108 متر مربع

امکانات :

  1. محل نشیمن
  2. آشپزخانه
  3. شش اتاق خواب 
  4. شش سرویس بهداشتی و حمام